Fitness trenažéry - prodej, servis, poradenství

Eliptický trenažéř NAUTILUS E 626

Kód: NAU-E626
vč. dopravy vč. instalace
Značka: NAUTILUS
39 990 Kč 33 050 Kč bez DPH 39 990 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023

magnetický trenažér, elektronické ovládání zátěže, 25 stupňů zátěže, 29 programů, délka kroku 51 cm, 10 stupňů zdvihu pedálů, Bluetooth rozhraní, USB port, MP3 přehrávač, vestavěné reproduktory a ventilátor, nosnost 136 kg 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eliptical E626 kombinuje špičkový design a hight-tech funkce, které musíte mít pokud to s cvičením myslíte vážně. Hned na první pohled vidíte rozdíl od konkurenčních elipticalů. Dual Ride System (zdvojené kolejnice), extra velké pedály a 51 cm délka kroku Vám poskytne hladký, tichý a přirozený pohyb. E626 se přizpůsobí opravdu každému, protože si můžete vybrat si z 29 programů, 25 stupňů zátěže a dokonce 10 stupňů zdvihu pedálů.Posuňte Váš trénink na vyšší úroveň, eliptical Nautilus E626 už čeká na Vás.


Když budete trénovat s elipticalu Nautilus E626 nikdy nezažijete nudu. Jeho elegantní řídící konzola obsahuje dva LCD displeje Dual Track™ s modrým podsvícením ... připojte si k řídící konzole váš tablet nebo mobil ... sledujte vaši rychlost, čas, spálené kalorie ... poslouchejte hudbu na MP3 ... nabíjejte mobil či tablet připojen a nabíjejte ho ... a to vše najednou. A když vám začne být teplo, troj rychlostní ventilátor vás rychle zchladí. S řídící konzolou na Nautilus E626 se již více nemusíte omezovat a dělat kompromisy.

Programy a aplikace:
RunSocial ™ - mixed-reality aplikace která spojuje HD video, schopnost 3D virtuálního světa a připojení k ostatním uživatelům aplikace. Používáním této aplikace uživatel běhá po trasách po celém světě. Díky sociální konektivitě můžete dokonce v reálném čase vytvářet své vlastní závody a soutěžit tak se svými přáteli. Samozřejmostí je, že aplikace uchovává v paměti vaše dosažené výsledky.

Fitness Test Program - měří zlepšení vaší fyzické kondice. Sleduje a porovnává váš výkon (ve watt-och) pro vaši srdeční frekvenci. Když se vaše kondice zlepší, váš výkon se při určité tepové frekvenci automaticky zvýší.

Recovery Test Program - ukazuje jak rychle se vaše srdce zotavuje z cvičení do klidnějšího stavu. Čím je zotavení rychleji, tím je vaše kondice lepší.

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdeční frekvence umožňují nastavit cílovou hodnotu tepové frekvence. Program za pomoci hrudního pásu nebo senzorů na řídítkách, sleduje vaše srdce (BPM - údery za minutu) a přizpůsobuje trénink tak, aby vaše srdeční frekvence byla ve zvolené zóně.

Běžecký pás je vybaven připojením Bluetooth® a může se bezdrátově synchronizovat s aplikací Nautilus Trainer™.
Softwarová aplikace se synchronizuje se svým přístrojem na sledování celkových spálených kalorií, času a vzdálenost. Zaznamenává a ukládá každý trénink pro rychlý přehled. Kromě toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikacemi MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, abyste dosáhli svůj každodenní cíl v počtu kalorií. Sledujte své výsledky a sdílejte je s přáteli a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 programů (12 profilů tratě, 9 HRC, 4 uživatelské, 2 Fitness tests, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 25 stupňů odporu
- Dual track ™ - počítač se dvěma modře podsvícenými LCD displeji
- 3-rychlostní vestavěný ventilátor
Quick Buttons - tlačítka na okamžité nastavení rychlosti a sklonu
- MP3 přehrávač
- vestavěné reproduktory
- USB port
- paměť až pro 4 uživatele
- Bluetooth®
- možnost spojit s aplikacemi: Nautilus Trainer 2 ™, RunSocial
- 6 LED indikátorů na sledování cílů

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- hmotnost zátěžového kola: 10 kg
- délka kroku: 51 cm Precision Path ™
- extra velké nášlapy
- elektronicky ovládaný zdvih nášlapů: 10 stupňů
Dual Ride System - dvojité kolejnice
- systém vyrovnávání nerovnosti podlahy
- funkce počítače: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, počet otáček za minutu, puls
- 3-dílné kliky
- transportní kolečka
- držák na láhev
- rozměry: d182 x S68 x v161 cm
- hmotnost: 79 kg
- nosnost: 136 kg
- kategorie HA (dle normy EN957)
- pro domácí použití

O značce Nautilus®:
Nautilus® navždy změnil podobu a trend ve vývoji fitness strojů když Artur Jones v USA, původní vynálezce zařízení Nautilus®, spojil biologii a fyzičnosť lidského pohybu do efektivního stroje na cvičení v roce 1970. V následujících desetiletích Nautilus® zůstal katalyzátorem inovací a natrvalo zůstal synonymem kvality. Inovace je srdcem společnosti Nautilus® až do dnešních dnů. Tradice výjimečnosti která začala před více než 40 lety zůstala platná až do dnešních dnů a svým zákazníkům poskytuje nekompromisní kvalitu, komfort a jedinečné zpracování fitness strojů.
Nautilus® je prémiová značka domácích kardio fitness zařízení navržena s inovativními funkcemi, které maximalizují zážitek z tréninku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Záruka: 3 roky
Brzdný systém: Magnetická brzda
Nosnost stroje: 130 - 139 kg
Ovládání zátěže: Elektronické
Délka kroku: 51 cm
HRC programy: ano
Multimediální funkce: Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.